Vila - Tauro, Paseo de Alemania 17 Apartments - Arguineguín, Calle Guacimara 147

Nákupy

Supermarkety, potraviny v blízkosti ubytování Tauro

 

SPAR Anfi Tauro - 0,6 km od vily

Mercadona Puerto Rico - 5 min autem od vily

SPAR Puerto Rico - 6 min autem od vily

Supermarkety, potraviny v blízkosti ubytování Arguineguín

 

Supermercado Acoran - menší obchod u apartmánů / 0,7 km / 8 min pěšky

Supermercado Spar- supermarket u apartmánů / cca 7 min autem

Hiperdino La Marea - supermarket u apartmánů / cca 7 min autem

 

 

Nákupní střediska

 

Mogan Mall Puerto Rico

Nákupní centrum Mogan Mall Puerto Rico nabízí širokou škálu smíšených jednotlivých podniků od obchodů s oděvy, suvenýry, koženého zboží, restaurací, barů, klubů a mnoho dalšího. neustále se rozšiřující nákupní centrum je pro Puerto Rico velmi důležité, protože je životem a duší města, kde se děje všechno důležité.

El Tablero Centro Comercial

Obchodní centrum má snadno přístupnou polohu hned vedle dálnice GC1 a má výhled na rezidenční oblast Sonnenland. Toto středisko je menší než většina maloobchodních oblastí na ostrově, ale nahrazuje to skvělou otevírací dobou. Je to jediné nákupní centrum, které je otevřené 365 dní v roce a umožňuje návštěvníkům přístup k výrobkům během státních svátků a nedělí, kdy je většina ostatních maloobchodních zón uzavřena.

Atlantico Centro Comercial Vecindario

Nákupní centrum Atlantico je jedno z nejlepších v jižní části Kanárských ostrovů. Je to jen 15 minut jízdy od Maspalomas & Playa del Ingles. Najdete zde více než sto kvalitních obchodů a parkování zdarma pro více než 2000 aut. Součástí centra je hypermarket Carrefour, který má obrovský výběr položek za skvělé ceny, a také menší obchody, jako jsou Zara, Mango nebo banka Santander atd. Jsou zde také dobré klasické restaurace a rychlá občerstvení jako McDonald's.

El Mirador Shopping

Nákupní centrum El Mirador nabízí celkem 200 obchodů na rozloze 95 000 čtverečních metrů a jedním z největších nákupních center ve Španělsku. Díky své strategické poloze, poblíž dálnice GC1 a mezi dvěma nejdůležitějšími městy ostrova (Las Palmas de GC a Telde), a snadným přístupem a pohodlím z něj činí komerční supercentrum. Lakí také pestrou nabídkou služeb, jako jsou kadeřníci, optici, estetická centra atd., a samozřejmě si užijete nejlepší výběr modních značek jako jsou ara, Berska, Stradivarius, Mango, Primark, New Yorker, Carpisa a další.

Mango Gran Canaria Map